17.03.2016 | 09:45

З початку року Костянтинівським міським центром занятості проведено 3 міні-ярмарки вакансій та послуг служби занятості за участю 5 роботодавців та 50 безробітних осіб. За результатами проведених заходів працевлаштовані 9 осіб.

З метою укомплектування вільних робочих місць 14 березня в Костянтинівському міському центру зайнятості організовано міні-ярмарок вакансій для Управління освіти міської ради м. Костянтинівни.

Шукачам роботи було запропоновано вакантне робоче місце кухаря у дитячій навчальний заклад №6 «Червона шапочка».

Завідуюча дитячого навчального закладу Марина Шейченко детально розповіла про наявну вакансію, умови праці, графік роботи та заробітну плату, відповіла на запитання безробітних.

Під час проведення заходу фахівці міського центру зайнятості проінформували присутніх про послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям та населенню, про роботу, яку проводять фахівці міського центру зайнятості для прискорення працевлаштування незайнятого населення.

Міні-ярмарок вакансій відвідали 9 осіб з числа незайнятого населення, які перебувають на обліку в міському центрі зайнятості. За результатами проведення заходу вирішується питання щодо працевлаштування 1 особи.