01.03.2019 | 11:04

Те, що вчора було далеким майбутнім та здавалось нездійсненним, сьогодні стає звичним:

  • сонячна енергія використовується для енергоживлення міського вуличного освітлення та легкових автомобілів;
  • на даху звичайного житлового будинку можна розташувати домашню малопотужну сонячну електростанцію;
  • сучасні технології дозволяють виробляти сонячні панелі, які при мінімальних експлуатаційних витратах і обслуговуванні забезпечуватимуть генерацію електрики протягом ще як мінімум 30 років;
  • удосконалення технології виготовлення фотоелектричних модулів призвело до істотного зниження собівартості сонячної електрики…

А для того, щоб переваги та можливості сонячної енергії кожен з нас міг частіше відчувати та використовувати, необхідні фахівці з відповідними навичками та знаннями - монтажники сонячних електричних систем. 

Саме зараз команда професійних тренерів із Донецького центру професійно-технічної освіти ДСЗ розробляє учбові програми та модулі для майбутніх монтажників. Тренери докладають зусиль, аби навчання було насичене практичними кейсами та поєднувало найкращі досвід та практику. Всьому цьому вони навчилися під час стажування в одному з впливових та провідних закладів Німеччини – Hessische Landesstelle für Technologiefortbildung.

Дізнатися більше цікавого та корисного про партнерський німецько-український проект, що реалізується в Донецькій області, можна в наших наступних публікаціях.

Реалізація всіх заходів проекту відбуватиметься за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.