06.03.2019 | 20:06

? Що необхідно для започаткування власної справи або розвитку бізнесу? Перш за все, ідея, яка мотивує та перетворюється на бізнес-модель. Декілька років тому за підтримки #UNDP було підготовлено звіт, що містить описи найбільш «трендових» ринкових ніш та бізнес-моделей для започаткування власної справи (http://business-models.com.ua/Business%20Models_UNDP&PPVKN.pdf).

!? Чим цікавий цей звіт для нас зараз? Тим, що деякі з напрямів не лише не втратили своєї актуальності, а навпаки - стали ще більш затребуваними. Наприклад, розвиток тепличного господарства та послуги на ринку енергоефективності.

!? Чому звернули увагу саме на вищезгадані напрями? Тому що незабаром фахівці Донецького центру професійно-технічної освіти ДСЗ навчатимуть та надаватимуть консультації всім зацікавленим за напрямами «використання енергії сонячного випромінювання (фотовольтаїка)» та «інноваційні технології в рослинництві» в рамках німецько-українського проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

!? Кому буде корисно дізнатися більше та набути нові професійні знання та навички? У першу чергу,тим, хто працює на землі: фермерам, власникам приватних земельних ділянок, працівникам теплиць та тим, хто вирощує рослину у відкритому ґрунті. Фахівці або «початківці» зможуть знайти для себе цікаві новації та опанувати новітні підходи до сучасного рослинництва. Тренери Донецького ПТО ДСЗ навчать як зробити землеробство прибутковою справою. Між тим, наш проект буде фокусується не лише на агронапрямі – він буде цікавий і тим, хто хоче набути знання з використання відновлювальної енергетики, за якою майбутнє. Ми доведемо, що вирощувати корисні рослини, отримувати за це прибуток і одночасно дбайливо ставитись до довкілля, використовуючи сонячну енергію, не тільки можливо, а ще і цікаво.

Докладніше про реалізацію німецько-українського проекту та більше корисного та цікавого – в наших наступних публікаціях.