10.04.2019 | 12:07

В умовах стрімких змін в економіці та появи нових напрямів та видів діяльності  необхідним стає постійне вдосконалення існуючих або набуття нових актуальних професійних навичок фахівцями та робітниками. На сьогодні ринок навчальних послуг пропонує безліч тренінгів та програм, але більшість з них націлені на опанування або вдосконалення так званих «soft skills».

Куди звернутися в разі необхідності підвищення професійних навичок? Наприклад, для набуття актуальних практичних знань з «зеленої» енергетики, яка є не тільки загальносвітовим трендом, а й все активніше набуває поширення в регіонах України, де, за офіційними даними, в 2018 р. було встановлено 163 сонячні електростанції різної потужності (лінк на сайт).

Сьогодні в Україні є центри та окремі програми, які спеціалізуються на професійному навчанні дорослих. Одним з таких центрів є Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості – учасник німецько-української програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Саме на базі цього центру невдовзі з’явиться унікальна можливість опанувати актуальні навички з монтажу та обслуговування сонячних панелей.

В чому  особливість Донецького центру ПТО та навчальної програми?:

  • по-перше, спеціалісти центру пройшли фахову підготовку в Німеччині та опанували сучасні методики та підходи до навчання дорослих з елементами дуального навчання;
  • по-друге, приблизно 1/2 авторської програми навчання складають практичні ситуації (кейси) – а це значна кількість дискусій та обговорень реальних ситуацій за участі фахівців-інструкторів, які допоможуть розібратися у всіх тонкощах;
  • по-трете, майже 100% навчання практичним навичкам проходитиме на сучасному демонстраційному обладнанні;
  • по-четверте, отримання документу державного зразка про набуту кваліфікацію після успішного складання іспитів.

Останні новини про реалізацію німецько-українського проекту та більше корисного та цікавого – в наших наступних публікаціях.