31.05.2017 | 16:37

30 травня Маріупольський міський центр зайнятості брав участь у засіданні координаційної ради у справах дітей Кальміуської районної адміністрації Маріупольської міської ради. Учасники засідання обговорювали вкрай важливі питання регіону щодо працевлаштування неповнолітніх, попередження бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень та організацію профілактичних заходів з неповнолітніми особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час засідання представники Маріупольського міського центру зайнятості говорили про можливості вирішення питання зайнятості неповнолітніх. А представники сектору пробації повідомили про відкриття офісу пробації в Кальміуському районі, що відбудеться влітку. Один з напрямків роботи цього сектора: профілактична робота з умовно засудженими неповнолітніми і профілактика їх злочинності.

Засідання проходило в бурхливому обговоренні нагальних питань і по завершенню учасники домовилися про більш активну співпрацю задля покращення ситуації з питанням щодо неповнолітніх.