17.05.2016 | 14:49

13 травня 2016 року у Дружківському міському центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Активне працевлаштування — нестандартне рішення проблем». Проблему варіантів працевлаштування обговорювали представники Дружківського військового комісаріату, Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відділу у справах дітей Дружківської міської ради.

Фахівці Дружківського міського центру зайнятості ознайомили учасників заходу з ситуацією на ринку праці, розповіли про послуги служби зайнятості.

Представник Дружківського військового комісаріату надав присутнім інформацію про особливості укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу Збройних сил України, поінформував про грошове забезпечення, систему матеріальних заохочень, медичне обслуговування, забезпечення житлом, можливість професійного росту. Також він звернув увагу на процедуру відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом.

Юрист Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповів про те, хто має право на таку допомогу, куди звертатися для отримання безоплатної вторинної правової допомоги, які правові послуги можна отримати, як призначають адвоката.

Начальник відділу у справах дітей Дружківської міської ради ознайомила присутніх з Положенням про дитячий будинок сімейного типу та про те, хто може стати батьками-вихователями. Батьки-вихователі при відкритті сімейного дитячого будинку згідно законодавства отримують матеріальне забезпечення, таким чином здійснюючи діяльність, яка дорівнюється трудовій діяльності, виховуючи дітей. Це теж один із нестандартних варіантів працевлаштування. Окремо відмітила, що відділ у справах дітей координує роботу з питання тимчасового працевлаштування студентської молоді у вільний від навчання час та в канікулярний період.

Учасники засідання прийняли резолюцію, яка має за мету посилення співпраці між центром зайнятості та військовим комісаріатом, службою у справах дітей, Краматорським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для якомога швидшого вирішення питання працевлаштування безробітних, в тому числі, нестандартними шляхами. Від налагодження стабільних ділових відносин залежить ефективність розв'язання проблеми безробіття.