16.03.2016 | 13:49

16 березня фахівці Донецького обласного центру зайнятості взяли участь в презентації підприємств-роботодавців «Старт – кар`єра», що була організована для випускників Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ).

Майбутні випускники технічного, економічного та інформаційного факультетів академії спілкувалися з представниками різних підприємств, фінансових установ, центру зайнятості. Свої підприємства презентували ПАО «Бетонмаш» та ПАТ «Славмашзавод», СКМЗ, КЗТС, ТОВ «Донмет», «Ощадбанк» та «Приватбанк», ТОВ «Квартсофт», ТОВ «IT-2.0», ТОВ «Солвежен». Їх пропозиції по роботі дуже перспективні для початку кар'єри, тому молодь охоче скористалася шансом ознайомитись з підприємствами та їх вакансіями.

Фахівці обласного центру зайнятості інформували молодь про свої послуги, а також надали можливість ознайомитись з переліком вакансій на підприємствах міст Краматорська, Слов`янська, Дружківки та по Україні в цілому. Випускникам були надані профконсультаційні послуги та допомога у складанні резюме.