15.02.2024 | 13:49

Мобільний центр зайнятості – це одна з нових можливостей служби, завдяки якій фахівці можуть оперативно відвідати віддалені населені пункти області та надати повний спектр послуг клієнтам.

Так, 15 лютого спеціалісти Краматорського міського центру зайнятості провели виїзний захід у смт Красноторка. Учасникам запропонували відвідати локації за відповідними напрямами: пошук роботи, проходження професійної перепідготовки, створення власної справи та отримання фінансової підтримки для бізнесу.

Фахівці надали інформацію про вакансії, порядок отримання ваучера на навчання, розповіли про порядок організації профнавчання в закладах ПТО ДСЗ, зокрема для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

На зустрічі були присутні не тільки пошукачі роботи, а й підприємці, які працюють на території округу. Спеціалісти поінформували представників бізнесу про компенсаційні програми для роботодавців та ознайомили з умовами їх отримання. Також підприємці отримали консультації щодо участі в грантових програмах та дізналися про деталі подачі заявки на мікрогрант та написання бізнес-плану.

В рамках виїзного заходу була проведена робоча зустріч директора Краматорського міського центру зайнятості Інни Березюк зі старостою округу Людмилою Панасенко. Було обговорено низку питань щодо зайнятості мешканців селища, розвиток малого підприємництва, створення нових робочих місць, залучення місцевих жителів до тимчасової зайнятості тощо.

За результатами заходу 10 учасникам було видано направлення на працевлаштування, 5 громадян вирішили взяти участь в суспільно корисних роботах. Також 4 особи виявили бажання пройти навчання у закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.