13.03.2024 | 14:00

Важливим фактором інтеграції переселенців на новому місці проживання є  наявність роботи. Адже вона забезпечує стабільний дохід та задоволення першочергових потреб, які потрібні для комфортних умов життя будь-якої людини.

Для оперативного працевлаштування ВПО фахівці служби зайнятості з’ясовують потреби людини щодо майбутнього місця роботи, її професійний та освітній рівень, досвід роботи, ступінь трудової мотивації, а також обставини, які можуть бути перешкодою під час працевлаштування. На основі отриманих результатів розробляється індивідуальний план працевлаштування, який є важливою складовою для успішного виходу на новий ринок праці.

Саме за такою індивідуальною програмою був працевлаштований Олександр Шотуха, який переїхав з небезпечної території до м. Новогродівка та звернувся за допомогою у пошуках роботи до міського центру зайнятості. Стикнувшись з випробуваннями, чоловік продемонстрував свою волю до адаптації та пошуку нових можливостей. Розглядались різні варіанти роботи в новому місті. Олександр має досвід роботи гірником. Тому для працевлаштування йому запропонували вакансії у суміжних галузях, де він може використовувати свої навички та досвід. Серед запропонованих пропозицій роботи було обрано ПРАТ «Збагачувальна фабрика «Україна». Підприємство одразу запросило Олександра на співбесіду, адже підтримку внутрішньо переміщених осіб мають в пріоритеті. Чоловіка влаштували умови праці, і згодом він був працевлаштований до збагачувальної фабрики вантажником.

Служба зайнятості завжди готова допомогти у пошуках роботи та підборі необхідних працівників. Звертайтеся до наших фахівців: https://t1p.de/2u2np

Якщо виникли питання або потрібна детальна консультація, телефонуйте до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за номером: 0-800-33-61-67.