03.07.2020 | 15:24

2 липня фахівчиня Мангушський районний центр зайнятості Ірина Соловйова провела вебінар на тему «Презентація навчальних закладів», де ознайомила клієнтів центру зайнятості з безкоштовними навчальними програмами на освітніми онлайн платформами.

"На сьогодні онлайн-освіта стає все більш популярною не лише у світі, але й в Україні. Тому практично кожна людина, яка не має знань чи досвіду, може пройти навчання на різних платформах, як то: Освітній портал Державної служби зайнятості, Дія. Цифрова освіта, Прометеус, Coursera", - зазначила фахівчиня центру зайнятості. 

Більш детально фахівчиня розповіла про освітню платформу Coursera. "Цей проект, без перебільшення, змінив уявлення про онлайн навчання. Coursera заснували два професори інформатики зі Стенфордського університету у 2012 році. За перший рік роботи понад 2 мільйони людей закінчили хоча б один курс на цій платформі. Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Україна стала однією з перших 5-ти країн, що має таку можливість. Coursera - ваш ключ до успіху!", - наголосила фахівчиня центру зайнятості наприкінці вебінару.

За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно отримають відповідні сертифікати.

П’ять безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, вже виявили бажання приєднатися до цієї освітньої онлайн платформи.