27.04.2016 | 09:10

Кушнір Максим - учасник АТО. За допомогою служби зайнятості він започаткував власну справу з виробництва металевих дверей і вікон.

Громадянська професія Максима - електрогазозварник. В 2008 році він закінчив Дніпропетровський професійний будівельний ліцей та працевлаштувався до Дніпропетровського заводу залізобетонних конструкцій. Можливо Максим і дотепер працював би у рідному місті, але доля вирішила інакше. У вересні 2014 року він був призваний до лав ЗСУ. Хлопець, як справжній патріот, протягом року вірно служив Батьківщині в зоні АТО.

Після мобілізації Максим вирішив залишитись в селищі Володарське. Молодий чоловік звернувся до районного центру зайнятості наприкінці грудня 2015 року. Фахівці одразу ж запропонували йому весь спектр послуг, що надається службою. Максима зацікавила можливість організувати власний бізнес. Отримавши необхідні знання з ведення підприємницької діяльності в Донецькому ЦПТО ДСЗ за напрямком «Основи підприємницької діяльності», безробітний склав бізнес-план на тему «Виробництво металевих дверей і вікон». Цей вид діяльності хлопець обрав не випадково, адже зварювання це саме те, що йому подобається, і до чого він має хист. В лютому 2016 року М.Кушнір отримав допомогу по безробіттю одноразово та став приватним підприємцем.