24.01.2019 | 17:14

24 січня Мар’їнський районний центр зайнятості провів День центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб з метою активізації роботи з переселенцями, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. 

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з Порядком здійснення заходів сприяння зайнятості  внутрішньо переміщених осіб, згідно з яким зареєстрованому безробітному з числа переселенців передбачається компенсація фактичних транспортних витрат на переїзд до іншої адміністративно-територіальної одиниці місця працевлаштування, витрат для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, витрат роботодавця на оплату праці та перепідготовку і підвищення кваліфікації.

Фахівці центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб. Бажаючі визначити власну професійну спрямованість  та схильності до професій, за якими здійснюється професійне навчання, пройшли профдіагностичне обстеження та отримали консультацію щодо  можливості зміни професії з урахуванням потреб на ринку праці.

На завершення заходу  присутніх ознайомили з організаціями Мар’їнського району, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб.

В Мар’їнському районному центрі зайнятості на сьогодні перебуває на обліку 45 внутрішньо переміщеніх осіб. За допомогою служби зайнятості працевлаштувалося 63 особи, пройшли професійну підготовку – 50, 11 – взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.