25.10.2019 | 15:28

23 жовтня в Олексієво-Дружківській загальноосвітній школі-інтернаті  I-III ст. № 13 Донецької обласної ради Дружківський міський центр зайнятості провів День кар’єри «Схід та Захід разом». В заході взяли участь понад 100 старшокласників, студентів, вчителів, представників навчальних закладів регіону.

«В школі-інтернаті проживають та навчаються діти з різних міст Донеччини, які мають певні проблеми із здоров’ям – захворювання сколіоз. Завдяки фахівцям Дружківського міського центру зайнятості наші вихованці тут, на місті, вчасно отримують інформацію про правильні шляхи вибору професії; до нас приїжджають представники професійних та вищих навчальних закладів. Сьогоднішній захід – це нагода допомогти майбутнім абітурієнтам обрати професію, яка буде актуальною на сучасному ринку праці не тільки в регіоні, а й в Україні, допоможе реалізувати власні здібності та приноситиме задоволення», - зазначив заступник директора Олексієво-Дружківської школи-інтернату Сергій Сєдимов.

В шкільній актовій залі  розташувалися локації Краматорського технологічного технікуму, Костянтинівського медичного коледжу та Дружківського міського центру зайнятості. Тут старшокласники знайомилися з професіями провідних економічних сфер, на які є сталий попит на ринку праці. А також брали участь в майстер-класах  «Надання першої медичної допомоги», «Плетіння кіс», «Емоційний малюнок» та профорієнтаційних іграх «Зістав професії», «Професії минулого в сьогоденні», «Професії майбутнього народжуються зараз», робили селфі в фотозоні «Я обираю професію».

Поєднання профорієнтації з пізнавально-розважальними завданнями та вправами допомогли учням отримати корисну інформацію та навички і зробити правильний вибір майбутньої професії.