06.06.2016 | 11:03

Фахівці Волноваського районного центру зайнятості провели день відкритих дверей на виробництві у ПАТ «Великоанадольський вогнетривкий комбінат» (смт. Володимирівка), яке є ринкоутворюючим підприємством, спеціалізується на виробництві вогнетривких виробів та постійно співпрацює з районним центром зайнятості.

Метою заходу було ознайомлення безробітних з умовами праці на підприємстві, інформування про актуальні вакансії та можливості працевлаштування на виробництві. Учасниками заходу стали 22 безробітні особи, які були вивільнені з СП ПАТ ММК ім. Ілліча Хіміко-металургійна фабрика (смт. Донське).

Представники роботодавця: генеральний директор Дмитро Голубєв, директор з виробництва Павло Москаленко, головний інженер Ілля Авдеюк, директор з персоналу Яна Загоркова розповіли шукачам роботи про специфіку роботи на виробництві, вільні робочі місця, в яких є найбільша потреба на комбінаті, в тому числі з наданням житла, умови праці та рівень заробітної плати, перспективи розвитку підприємства, соціальні гарантії працівникам, також надали інформацію про те, що за потреби, буде розглядатися питання щодо здійснення доставки працівників транспортом підприємства із смт. Донське, також підприємство має можливість надати гуртожиток.

Безробітним влаштували екскурсію виробничими цехами, де учасники заходу на власні очі побачили весь процес виробництва вогнетривів, поспілкувалися з працівниками та начальниками цехів, ознайомилися з робочими місцями, в тому числі пресувальника вогнетривких виробів та садчика. На сьогоднішній день на підприємстві ці професії є найбільш затребуваними і не потребують спеціальної підготовки.

Зацікавленість у працевлаштуванні на підприємство виявили 7 безробітних осіб.