07.06.2018 | 09:17

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.

За для якісного укомплектування вакансій 6 червня 2018 року фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості був проведений День відкритих дверей на виробництві ПП «Юг-Сервіс». Учасниками заходу стали  8 безробітних та 12 осіб з числа шукачів роботи.

Приватне підприємство «Юг-Сервіс» займається будівельно-монтажними роботами, оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Інспектор з кадрів підприємства ознайомила пошукачів роботи з актуальними вакансіями: муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрогазозварник, електрик, розповіла про умови праці та соціальні гарантії.

По закінченню заходу кожен безробітний мав можливість особисто пройти співбесіду з керівником підприємства та отримати вичерпні відповіді на запитання, які його цікавили. Четверо безробітних зацікавилися роботою на даному підприємстві.

Проведення таких заходів є корисним для усіх сторін, адже служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо  на виробництві, а також допомагає громадянам знайти гідну роботу.