17.01.2019 | 17:05

17 січня Бахмутський міський центр зайнятості провів День відкритих дверей у Званівській сільській раді з метою підбору працівників.

Відповідно до розроблених державних цільових программ та інфраструктурних проектів, якими передбачається створення нових робочих місць, в селищі Званівка Бахмутського району почав функціонувати «Соціальний офіс». Село є центром Званівської сільської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить шість населених пунктів. Функцією створеної структури є надання адміністративних послуг населенню громади. В даний час оголошено конкурс на посади державної служби, в центр надання адміністративних послуг потрібен начальник, провідний спеціаліст з питань міграції та юрисконсульт.

Заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бахмутського міського центру зайнятості Олена Сліпцова розповіла про ситуацію на ринку праці міста Бахмут та Бахмутського району, професії і спеціальності, які користуються найбільшим попитом у роботодавців, навела приклади успішного партнерства з роботодавцями, що користуються послугами служби зайнятості та створюють нові робочі місця, працевлаштовуючи  безробітних.

Секретар Званівської сільської ради Валерій Чаплик ознайомив присутніх з вимогами до претендентів, специфікою роботи, графіком та системою оплати праці. Окрім вимог до освіти та досвіду, претенденти мають виявляти високий професіоналізм, чуйність, індивідуальний підхід до кожної людини. Присутні мали змогу особисто поспілкуватися з посадовими особами селищної ради. В результаті співбесід дві особи надали заяви для участі у конкурсі.