оп
11.10.2016 | 15:33

Напередодні осінніх шкільних канікул у Волновасі був проведений День відкритих дверей центру зайнятості для учнів випускних класів Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 під гаслом «Вибір життєвого шляху».

Питання правильного професійного самовизначення і вибору професії проблема досить актуальна нині, у зв'язку зі зміною соціально-економічної ситуації в селах, а також з радикальними змінами на ринку праці. Це означає, що старшокласникам стає все важче оцінити свої професійні перспективи, знайти відправний пункт в розвитку професійного і особового самовизначення і сформувати стійку структуру інтересів, яка виступає однією з необхідних умов самовизначення. Здається, що простіше вирішити складну математичну задачу, ніж розібратися в собі, своїх бажаннях та здібностях.

У зв’язку з цим, фахівці Волноваського районного центру зайнятості проводять постійну цілеспрямовану профорієнтаційну роботу серед молоді, приділяючи особливу увагу профілактиці безробіття. Одним з таких заходів є проведення Днів відкритих дверей центру зайнятості, під час якого формуються вірні підходи до вибору професії, посилюється мотивація серед учнів шкіл щодо отримання робітничої професії, учні отримують інформацію про стан ринку праці регіону.

Старшокласники ознайомилися з послугами, що надаються районним центром зайнятості молоді, інформаційними матеріалами по професіям, які користуються попитом на ринку праці, переглянули відео-презентації навчальних закладів, мали можливість отримати відповіді на свої запитання. В заході взяли участь більше 20 осіб.