14.06.2018 | 13:10

Літо це не тільки відпочинок, а й отримання нових знань у цікавій ігровій формі. Вихованці літнього оздоровчого табору  «Капітошка» протягом  першої зміни з користю проводять свій вільний час.  13 червня 2018 року за ініціативи Новогродівського міського центра зайнятості спільно з Державним пожежно-рятувальним загоном № 75 міста Новогродівка  було проведено виїзний профорієнтаційний захід для учнівської  молоді.

 Під час проведення заходу діти ознайомились  з актуальними на ринку праці професіями пожежно-рятувальної служби, отримали багато нової інформації, вивчили правила пожежної безпеки. Під час екскурсії, діти мали змогу ознайомитись з обладнанням необхідним для гасіння пожеж та  приміряти на себе захисне обмундирування.  Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Новогродівського міського центра зайнятості Світлана Чернова надала інформацію про послуги служби зайнятості для учнів. Також вона  презентувала    безкоштовний додаток  «Центр профорієнтації» на Google Play, який допоможе дітям і батькам дізнатись про професії, визначитись з напрямком подальшого навчання і спланувати професійний шлях.

Всі присутні отримали велике захоплення  від спілкування. Діти  побажали пожежникам мати як  найменше викликів на надзвичайні ситуації,  покращення матеріально-технічної бази та підвищення престижності професії.  А представники 13 Державного пожежно-рятувального загону  порекомендували учням  замислитись над своїм майбутнім і вмотивовано обрати гідну професію, що буде актуальною на ринку праці багато десятиліть.