01.03.2024 | 12:48

Державна служба зайнятості пропонує низку активних програм для бізнесу, які стимулюють роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних.

Одним з чисельних прикладів отримання пошукачем бажаної роботи, а підприємцем - фінансової підтримки з боку держави є історія працевлаштування Наталії Вороненко з м. Костянтинівка.

Більше 20 років жінка працювала медичною сестрою. В 2018 році вирішила змінити сферу діяльності та до початку війни працювала адміністратором. Втративши роботу, Наталія звернулася за сприянням у працевлаштуванні до центру зайнятості.

В той же час за допомогою в укомплектуванні вакансії адміністратора звернувся підприємець Борис Мельничук. Цю пропозицію запропонували розглянути Наталії, враховуючи її досвід роботи. За направленням центру зайнятості жінка пройшла курси підвищення кваліфікації за професією адміністратор і була працевлаштована.

Оскільки Наталія була працевлаштована на нове робоче місце, підприємцю запропоновали скористатися однією з програм фінансової підтримки роботодавців, яка передбачає компенсацію ЄВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця. Компенсація виплачуватиметься за умови, що строк працевлаштування становитиме не менше ніж на 2 роки, і виплачуватиметься кожний другий місяць впродовж цього періоду.

Після розгляду документів та заяви службою зайнятості було прийнято рішення про надання підприємцю відповідної фінансової допомоги. У підсумку роботодавець отримав компенсацію з боку держави, а безробітна - бажану роботу.

Докладно дізнатись про цей вид компенсації можна на сайті Державного центру зайнятості за посиланням: https://t1p.de/mrk4q.

Якщо Вам потрібна консультація з питань отримання фінансової підтримки за працевлаштування безробітних осіб, звертайтеся до радника роботодавця центру зайнятості https://t1p.de/2u2np або телефонуйте до call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за номером: 0-800-33-61-67.