29.11.2022 | 14:27

Сьогодні, 29 листопада, фахівці Донецької обласної служби зайнятості організували для пошукачів роботи онлайнзустрічі з представниками підприємств ДТЕК. Під час відеоконференції для мешканців Донеччини були презентовані близько 800 актуальних вакансій Павлограда та Білозерсього.

Окрім відновлення та стабілізації енергетичного сектору, підприємства ДТЕК докладають багато зусиль для вирішення питання зайнятості населення, пропонуючи багато вакансій. Цей захід дає можливість не тільки знайти роботу із гідними умовами заробітної плати, повним соціальним пакетом, медичним страхуванням та кар’єрним ростом, а й допомогти відновити та підтримати економічний фронт країни.

Майже 200 пошукачам свої підприємства та актуальні вакансії презентували представники ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» та ТДВ «Шахта Білозерська». Вони ознайомили учасників з переліком вакантних посад, поінформували про умови праці, графік роботи та розмір заробітної плати, яка наразі складає до 40 тис грн. Працевлаштованим надається житло або частково компенсується його оренда, що значною мірою полегшує вирішення побутових питань для пошукачів.

Також на підприємствах пропонується проходження профнавчання безпосередньо на робочих містах.

Єдиний порталі вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh.

Телефони «гарячих ліній» служби зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT.

Телефон Call-центру Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.