05.02.2024 | 16:53

Побудова успішної кар'єри та постійне оновлення професійних знань–надзвичайно важливі аспекти у розвитку сучасної особистості. Усе більше людей усвідомлюють, що успіх в роботі вимагає активних дій. Приклад цьому історія Тетяни з м. Селидове.

Залишившись без роботи у складний воєнний час жінка звернулася до центру зайнятості з бажанням кардинально змінити сферу професійної діяльності. За фахом бухгалтер, із досвідом роботи методиста, Тетяна знала чимало прикладів, коли люди вже у дорослому віці здобували нову професію. Свій професійний вибір вони робили з огляду на те, що за набутим фахом дійсно знайдуть себе на ринку праці та розпочинали нову сторінку свого життя.

В центрі зайнятості з’ясували здібності, інтереси та орієнтири Тетяни. Жінка виявила бажання опанувати професію перукаря та обрала для навчання ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчальний процес проходив насичено та цікаво. Обрана до душі справа легко засвоювалася. Тетяна навіть взяла участь у професійному заході–тижні моди Odessa Fashion Week, де отримала диплом за свої досягнення. Після успішної виробничої практики в одному із салонів краси у м. Одеса жінці запропонували роботу на постійній основі.

Сьогодні Тетяна започаткувала власний бізнес і плідно працює у своїй новій професії.

Якщо ви бажаєте змінити свою кар’єрну траєкторію, звертайтесь до служби зайнятості. Ми пропонуємо навчання за робітничими професіями, отримання ваучера на підвищення кваліфікації або зміни професійної діяльності.

Докладно про напрямки та умови проходження профнавчання тут: https://t1p.de/fbkgk, про навчання за ваучером: