24.07.2020 | 17:49

Донецька обласна служба зайнятості створила та впровадила першу в Україні інтерактивну мапу відеорезюме шукачів роботи регіону. Відтепер шукати працівників можна через мапу відеорезюме Донецької області на платформі Google maps.

«Виклики сьогодення вимагають створення нових методів і форм взаємодії та співпраці з клієнтами. Нова розробка, в додаток до існуючих, стане дієвим інструментом у вирішенні питання працевлаштування мешканців нашого регіону», – говорить директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Нове ноу-хау дозволяє у зручний для роботодавця час здійснити підбір кваліфікованого персоналу. Мапа надає можливість дистанційно, за допомогою гаджетів або персонального комп’ютера, переглянути відео резюме кандидатів на вакантні посади. Окрім цього, вона допомагає ознайомитись з кадровим потенціалом регіону за гео-відмітками на мапі.

Ознайомитись з відеорезюме шукачів роботи регіону можна безкоштовно, перейшовши за посиланням bit.ly/2zkKnyK. Банк відеорезюме включає у себе пошукачів з 21 міста та райцентру Донецької області та постійно оновлюється.

Інструкція з користування мапою відеорезюме шукачів роботи

Для того, щоб скористатись електронною мапою відеорезюме шукачів роботи, необхідно:

  1. відкрити мапу відеорезюме
  2. натиснути на позначку «v», що розташована ліворуч від переліку населених пунктів. Відкриється вертикальний список відеорезюме із прив'язкою до населених пунктів.
  3. обрати необхідне місто або районний центр, натиснути на назву професії чи спеціальності, яка відповідає потребі у кадрах.
  4. переглянути контактну інформацію центру зайнятості, що обслуговує подавача відеорезюме.
  5. натиснувши на посилання, переглянути відеорезюме претендента на каналі YouTube Донецької обласної служби зайнятості.