31.07.2020 | 12:30

28 липня фахівцями Лиманського міського центру зайнятості було проведено інформаційний інтерактивний захід «Протидія торгівлі людьми» для підлітків, які відвідують молодіжний центр «Альтанка». 

Спеціалісти ознайомили присутніх з поняттям «Торгівля людьми», про форми та методи вербування, експлуатації людини; категорії громадян, які є більш вразливі та частіше потрапляють у такі ситуації; види шахрайства при працевлаштуванні за кордоном. Також підлітки отримали інформацію про організації, які запобігають торгівлі людьми.

Присутні взяли участь в інформаційно-просвітницькій грі, під час якої обговорювали актуальність проблеми торгівлі людьми, дізнались про правила безпечних подорожей, а також вироблення навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння в торгівлю людьми.

Наприкінці заходу учасники отримали буклети, що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані національної телефонної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.