12.03.2024 | 14:48

Для оперативного забезпечення органів місцевого самоврядування регіону відповідними кадрами в жовтні минулого року Донецька обласна служба зайнятості ініціювала створення кадрового резерву працівників державної служби.

З початку дії проєкту свої анкети надали майже 300 мешканців Донеччини. Кожен з кандидатів отримав інформаційно-консультаційну підтримку фахівців служби зайнятості, а також практичну допомогу у створенні резюме та організації співбесід.

Для підвищення рівня компетенцій та навичок 12 претендентів  скористалися можливістю безкоштовного навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Завдяки кадровому резерву вже укомплектовані 37 вакантних посад в органах місцевого самоврядування, в тому числі для роботи на деокупованих територіях. Переважно це - спеціалісти державної служби, бухгалтери, юристи, фахівці із публічних закупівель та ін. 

Учасником цього проєкту може стати кожен. Долучитися можуть як працюючі службовці, так і кандидати без досвіду роботи в державній службі.

Бажаєте приєднатися? Заповніть анкету за посиланням: https://t1p.de/6t9vi.

Виникли питання? Звертайтеся до консультантів call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за телефоном 0-800-33-61-67.