04.02.2019 | 13:58

Вперше у цьому році 4 лютого 2019 року фахівці Добропільського міського центру зайнятості завітали до Добропільського НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ. №7 - ДНЗ".

Дошкільний вік найбільш сприятливий для формування у дитини необхідних для включення у працю  дорослих  якостей, для вироблення початкових трудових умінь та навичок. Фахівці Добропільського центру зайнятості вважають, що саме  у цей віковий період дуже важливо створити різноманітну палітру вражень про величезний і захоплюючий світ професій, яка стане необхідною та важливою умовою вибору у майбутньому.

Знання вихованців дитячого садочка про світ професій ще дуже обмежені. Їх не набирається і двох десятків. Але як жваво і весело в ігровій формі малята знайомились зі  світом професій.

Очевидно, що перед молодшою ланкою ще не стоїть завдання вибрати професію. У процесі професійної орієнтації формується професійне самовизначення - ставлення особистості до себе як до суб'єкта майбутньої професійної діяльності. Воно формується протягом усього життя людини, починаючи з раннього дитинства. 

Тому дошкільний заклад - перша сходинка у формуванні базових знань про професії. Саме в дитячому садку діти знайомляться з різноманіттям і широким вибором професій. Фахівці з професійної орієнтації допомогли дітям розширити свої пізнання про роботу батьків, бабусь і дідусів, дізнатися, що саме вони виконують на роботі.