04.06.2018 | 12:39

1 червня 2018 року за сприяння Бахмутського міського центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей» на виробництві на ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», де представники роботодавця та незайняті трудовою діяльністю громадяни, які за своїми професійно-кваліфікаційними характеристиками відповідають профілю підприємства, мали змогу плідно поспілкуватися.

Відкриваючи захід, директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко ознайомила присутніх із ситуацію, що склалась на ринку праці та послугами, які надає державна служба зайнятості. «Підприємство є ринкоутворюючим, тож укомплектування комбінату кадрами – одне з пріоритетних завдань служби зайнятості» – зауважив начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал.

Виконуючий обов’язки головного інженера Олександр Дем’яненко детально розповів шукачам роботи про діяльність підприємства, продукцію, яка впевнено займає своє місце на ринку. ПАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат" є родоначальником виробництва вогнетривів в Україні. Передумовою створення підприємства стали поклади унікальних глин і зручне географічне положення споживачів. Для промислового і цивільного будівництва комбінат виробляє цеглу керамічну лицьову і рядову світло-бежевого кольору. Керамічна цегла Часовоярського вогнетривкого комбінату - це надійний матеріал для будівництва, який виготовлений з абсолютно природних і екологічно чистих матеріалів.

Наталя Тіщенко, начальник відділу кадрів, презентувала нагальні вакансії підприємства: шихтувальник, машиніст млинів, дробильник, транспортувальник, токар, стругальник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, пресувальник вогнетривких виробів, геолог, гідрогеолог, садчик у печі та на тунельні вагони. Шукачів роботи ознайомили з основними обов`язками, графіком роботи, соціальними гарантіями, умовами оплати та запросили до співпраці. Протягом заходу відбулися cпівбесіди роботодавця з шукачами роботи, які претендують на зайняття посад. Як результат проведеного заходу, двоє безробітних осіб дійшли згоди з роботодавцем щодо працевлаштування.

ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» плідно співпрацює зі службою зайнятості в напрямку добору необхідних кадрів, адже основна мета будь-якого підприємства – сформувати кваліфікований трудовий колектив.

Фахівці Бахмутського міського центру зайнятості впевнені, що завдяки цьому заходу відбудеться об’єднання тих, хто готовий реалізувати свій потенціал, і тих, хто потребує висококваліфікованих фахівців.