12.07.2019 | 16:54

В рамках декади «Зустрічі з підприємцями» фахівці Маріупольського міського центру зайнятості відвідали Юлію Пономаренко. Власниця місцевого турагентства  розповіла про власні досягнення і розвиток, окреслила питання, які виникли під час провадження власної справи. Фахівці надали підприємниці інформацію,  корисну для успішного ведення бізнесу.

Юлія звернулася до Маріупольського міського центру зайнятості восени 2018 року за допомогою у працевлаштуванні. Маючи досвід роботи в різних сферах,  жінка замислилася над створенням власної справи. А жвавий інтерес до теми відпочинку призвів до того, що робота за наймом перестала бути цікавою для неї. 

За останні кілька років в місті напрямок відпочинку не реалізувався в достатній мірі. Ідея створення туристичного агентства була дуже близькою та комфортною і сприймалася, як щось природне. Брак економічних і податкових знань компенсували курси в Маріупольському професійному коледжі за напрямком «Основи підприємницької діяльності».

Попереду підприємницю чекає ще багато роботи. Трапляються вибагливі клієнти, які бажають бачити ще більше цікавих та різноманітних варіантів подорожей.  В таких випадках молода підприємниця все частіше замислюється про розширення. 

Підприємниця розуміє, що можливості, які надає служба зайнятості для розвитку бізнесу, сприяють розширенню справи і працевлаштуванню нових співробітників.