14.09.2021 | 17:31

Донецька обласна служба зайнятості є сучасною сервісною установою, яка постійно удосконалює формат та якість надання послуг партнерам на ринку праці - роботодавцям.

Так, 14 вересня фахівчині Донецького обласного центру зайнятості Ольга Дмітрієва та Ольга Нікітіна провели виїзний тренінг «Ефективна комунікація» для представників кадрової служби ПрАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування». Захід пройшов у інтерактивному форматі.

Під час тренінгу учасники отримали нові компетенції та навички щодо правил особистого простору, вербальної та невербальної комунікації у процесі спілкування. Окрім цього, фахівчині ДОЦЗ провели декілька вправ, спрямованих на створення атмосфери довіри та взаєморозуміння у колективі та повсякденному житті.

За допомогою тестування за методикою DISC визначили тип особистості у спілкуванні, допомогли зрозуміти особливості поведінки та оцінити свій потенціал.

Також, учасники заходу дізналися про особливості сприйняття та передачі інформації, прийоми активного слухання, можливості подолання комунікаційних бар’єрів, технік психологічного захисту особистості.