22.05.2020 | 09:29

21 травня фахівці відділу рекрутингу Маріупольського міського центру зайнятості провели перший тренінг в рамках «HR-школи» на тему «Легалізація зайнятості» у форматі Zoom-конференції.

В тренінгу взяли участь представники ПРАТ «ММК ім. Ілліча», ПрАТ «МК «Азовсталь», ПП ВФ «Г И С», Донецької дирекції акціонерного товариства «УКРПОШТА», ТОВ «АЛЬФА-КОМБАТ», ТОВ «ІНВЕНТ ГРУП» та інших. 

Запрошені роботодавці дізналися про новостворену платформу для неформальної освіти HR-фахівців, переваги легального оформлення працівників та основні послуги центру зайнятості для роботодавців. Також були презентовані сучасні електронні сервіси.

 Відтепер рекрутери центру зайнятості систематично проводитимуть комунікаційні заходи в рамках «HR-школи» для обговорення ідей та реалізації спільних проєктів та з метою вирішення проблем укомплектування актуальних вакансій і підвищення рівня зайнятості населення.

Для фахівців служби зайнятості також важливо отримувати зворотній зв'язок від кадрових служб щодо якості надання послуг. В період карантину зустрічі організовуватимуться в режимі онлайн, а після – у форматі класичних тренінгів.

Анонси майбутніх заходів Ви знайдете на сторінці Маріупольського міського центру зайнятості та у групі «Рекрутинг Маріуполь» у мережі Facebook. Запрошуємо Вас також приєднатися до групи HR-школи у Viber  за посиланням: https://invite.viber.com/?g=jQV4tunWhEvVuFyUvmnCkObSQHb8zWuP&fbclid=IwAR1bG8YLtUGuVsZv_5hUUAetrAs_NY3wRe8MKP1BK23uJ467CJNxFDZgnSY