27.01.2020 | 15:15

Одним з напрямків роботи служби зайнятості є інформаційно-консультаційний супровід підприємців. Під час ведення власної справи підприємці стикаються з безліччю пропозицій та ідей, виникає безліч питань, суперечок та завдань.

Так, в цьому місяці Донецька обласна служба зайнятості ініціювала проведення декади «Зустрічі з підприємцями». Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості відвідують підприємців, які відкрили власну справу за сприянням служби зайнятості. Цього тижня підприємцям була надана інформація щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць. Серед виявлених проблемних питань під час зустрічей є розширення клієнтської бази, створення якісної та ефективної реклами та інші питання.

Також підприємці-початківці поділилися своїми мріями щодо можливості розширення власного бізнесу. Всі вони активно розвиваються та не втрачають можливість навчатись новому, приймають участь у різноманітних навчальних та грантових проектах. Тому, надана інформація стосовно грантової програми «Міжнародної організації з міграції» була особливо актуальною.

«Зміни починаються з себе. Головна умова успішного бізнесу – наполегливість і цілеспрямованість у досягненні поставлених цілей. Підтримка підприємницької ініціативи клієнтів служби зайнятості та індивідуальний інформаційно-консультаційний супровід підприємців–початківців є одним з пріоритетних напрямків служби зайнятості та дієвим механізмом сприяння розвитку бізнесу та створення нових робочих місць. Наші фахівці і надалі будуть робити все можливе, щоб підтримувати кожного на шляху до втілення власних бізнес-ідей та працевлаштуванню безробітних», - наголосила під час зустрічі директорка Мирноградського міського центру зайнятості.