16.01.2020 | 16:01

16 січня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели захід за участю безробітних осіб з інвалідністю. В заході також взяли участь соціальні партнери, які опікуються долями осіб з інвалідністю: управління соціального захисту населення, Територіального центру соціального обслуговування та представник Олександрівської об`єднаної територіальної громади.

В ході зустрічі були розглянуті питання щодо надання соціальних послуг громадянам, які звернулися до центру зайнятості в пошуку роботи, а саме професійне навчання, підбір роботи відповідно до покликання, здібностей, професійної підготовки, освіти, а також з урахуванням рекомендацій МСЕК та потреб ринку праці.

Профконсультант центру зайнятості Вікторія Верещагіна зазначила, що служба зайнятості активно займається працевлаштуванням людей з інвалідністю та адаптацією їх на ринку праці. Основна робота центру зорієнтована саме на надання людям з інвалідністю соціальної, професійної та трудової реабілітації. Ми проводимо семінари, тренінги, групові заняття з метою сприяння у працевлаштуванні таких категорій.