15.10.2019 | 14:43

Розвиток інтернет-технологій дозволив сформуватися такому виду зайнятості як віддалена робота. Фріланс досить популярний серед молоді. Ось чому для студентів Дружківського технікуму Донбаської машинобудівної академії 10 жовтня в приміщенні бібліотеки ім. Чехова відбулася групова консультація «Що таке фріланс та як працювати на себе».

Фрілансер - сам собі директор і підлеглий в одній особі. Які ж професії підходять для цього виду зайнятості, які плюси і мінуси та як перейти на віддалену роботу? На ці питання відповіла начальниця відділу профорієнтації Дружківського міського центру зайнятості Олена Бурлуцька.

Також вона проінформувала молодь про можливості Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості. Цей ресурс сприятиме студентам спланувати своє подальше працевлаштування. «Фахівці із зайнятості допоможуть у складанні та монтажу відеорезюме, а головне, рекрутери центру зайнятості вже сьогодні мають змогу пропонувати роботодавцям резюме кандидатів для організації стажування або працевлаштування, - зазначила профконсультантка.