16.01.2020 | 16:14

15 січня в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Багато питань, які поставили присутні, були про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану. Начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко акцентувала увагу на якісній підготовці саме фінансового плану, адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк, за який проект окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості.  Багато питань, які поставили Наталії присутні, були про саму процедуру захисту бізнес – плану. Зупинились і на умовах участі у грантових проектах та акцентували увагу, що для перемоги важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку.

Добропільський міський центр зайнятості та соціальні партнери, які долучились до спільної роботи в напрямку підтримки підприємницьких ініціатив, і надалі надаватимуть всебічну інформаційну підтримку на семінарах в рамках роботи Центру розвитку підприємництва, які проходять щосереди о 10:00 годині, або під час індивідуальних консультацій.