21.08.2017 | 09:32
Залучення незайнятого населення до громадських робіт є однією з дієвих форм активної підтримки безробітних. Через те, що під час пошуку роботи питання фінансового забезпечення сім’ї постає досить гостро, люди охоче йдуть на громадські роботи з метою отримання додаткового доходу.
В рамках заходів, присвячених Дню незалежності України Покровський міський центр зайнятості суспільно з Управлінням міського господарства минулого тижня провели громадські роботи, в яких прийняло участь близько 40 безробітних.
Даний вид робіт спрямований на облагородження рідного міста, та має велику суспільно-корисну значимість. Водночас - дає можливість особам, які знаходяться у пошуку роботи, отримати додаткову фінансову допомогу у скрутний час.