24.01.2019 | 16:40

Лиманський міський центр зайнятості співпрацює з міською владою та роботодавцями в питаннях організації та проведення громадських робіт на території Лиманської  об’єднаної територіальної громади.

Бюджетом міської ради та фондом соціального страхування на випадок безробіття на  2019 рік передбачені кошти на ці видатки,  в межах яких укладені договори з Управлінням соціального захисту та КП Лиманський зеленбуд.

У зв’язку із нагальним питанням розширення видів робіт соціальної направленості проведена робота щодо організації робіт у відділенні Територіального центру, розташованого в селищі Рубці та укладений договір директором Лиманського міського центру зайнятості Тетяною Єрьоменко та директором територіального центру Наталією Парфьоновою для проведення допоміжних робіт у закладі соціальної сфери.

Громадські роботи приносять користь як населенню, так і роботодавцеві. Роботи тимчасового характеру за участю безробітних дозволяють органам місцевої влади вирішувати першочергові соціальні питання міста, а безробітні, працюючи на тимчасових робочих місцях, мають змогу повернутися до продуктивної праці та отримати додатковий заробіток.