13.08.2019 | 17:14

Головний принцип діяльності служби зайнятості – допомога у працевлаштуванні та індивідуальний підхід до кожного клієнта, який забезпечують кар’єрні радники.

Колишній воїн АТО Віталій Власов після звільнення з лав ЗСУ звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Маріупольського міського центру зайнятості. Профілювання виявило низький рівень мотивації у чоловіка. Але кар’єрна радниця, яка побачила у клієнта бажання знайти роботу, склала план працевлаштування. Фахівці центру зайнятості навчили Віталія писати ефективне резюме, направляли його на семінари з пошуку роботи та онлайнспівбесіди. Невдовзі чоловік працевлаштувався начальником відділення на підприємство ТОВ «Стоік-сервіс».

Учасниця АТО Наталя Бакліцька, яка працювала медичною сестрою, бажала знайти роботу за іншим фахом. Жінка, яка мала велике бажання працевлаштуватися, відвідувала  семінари і ярмарки вакансій, виконувала рекомендації кар’єрного радника. У червні Наталя працевлаштувалася охоронницею на ПрАТ «Азовелектросталь». Через деякий час вона зрозуміла, що хоче повернутися до медичної сфери. Жінка звернулася за допомогою до кар’єрного радника. Фахівчиня з пошуку роботи направила її на співбесіду до лікарні швидкої допомоги. Наразі Наталя має омріяну роботу, де щаслива допомагати людям.