01.02.2019 | 10:05

31 січня роботодавці Мар’їнського району взяли участь у семінарі «Умови участі у грантових програмах», який відбувся у Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках роботи Консалтингового центру.

Мета семінару – підтримка самозайнятості та мікробізнесу, надання можливості отримання фінансової  підтримки внутрішньо переміщеним особам і місцевим мешканцям Мар’їнського району при відкритті, відновленні або розширенні власної справи.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів презентувала проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, грантові програми соціальних партнерів служби зайнятості, які спрямовані на розширення бізнесу та створення нових робочих місць. Вона ознайомила учасників заходу з переліком необхідних документів, надала інформацію про основні вимоги та нюанси участі у  грантових проектах та зауважила, що актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї є запорукою успіху.

Зокрема, вона поінформувала роботодавців щодо використання «Електронного кабінету роботодавця», зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях реєстрації підприємницької діяльності, вибору системи оподаткування, реєстрації трудових договорів з найманими працівниками.