16.10.2019 | 11:03

15 жовтня Мангушський районний центр зайнятості провів виїзну акцію «Інформуємо, консультуємо, навчаємо, працевлаштовуємо!» в  село Захарівка. У заході взяли участь представники ОФ «Привільне», СФГ «Мрія», сільської ради.

Директорка Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна зазначила: «Мобільний центр профорієнтації – це сучасна форма взаємодії з населенням для оперативного і доступного інформування про соціальні послуги служби зайнятості».

Керівниця наголосила, що найбільш затребуваними на ринку праці є робітничі професії. Вона зазначила, що успіху в пошуку роботи сприяють активна поведінка на ринку праці і високий кваліфікаційний рівень працівника. Не залишилися поза увагою мешканців села такі послуги служби зайнятості, як профнавчання, видача ваучерів на навчання, сприяння самозайнятості і відкриттю власної справи.

З головними бухгалтерками ОФ «Привільне» та СФГ «Мрія» і головою сільської ради представники центру зайнятості обговорили питання організації   громадських та інших робіт тимчасового характеру.