21.10.2019 | 12:22

Виховання підлітка – дуже складне завдання. У цьому віці діти, з одного боку, вже перестали бути залежними малюками, а з іншого – ще не перетворились на дорослих молодих людей. Ця перехідна фаза приносить проблеми як батькам, так і самим підліткам. Проте за допомогою  корисних порад  можливо  успішно перетворити вередливого підлітка на впевнену молоду людину, яка чітко усвідомлює свій майбутній професійний вибір. Що це не так складно, як здається на перший погляд, змогли зрозуміти учасники  клубу «Свідомого батьківства»  17  жовтня  2019 року  в  КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості міста Слов’янська».

Захід відкрила директор  закладу Мельникова Наталія Анатоліївна. Презентувавши роботу свого центру ,  вона зазначила, що сумісна праця з Слов’янським міським  центром зайнятості допомагає батькам та дітям  розкрити свій творчий потенціал.

Мінілекція фахівця з профорієнтації   «Три шляхи у вихованні» відкрила для присутніх  основні стратегії виховання своїх  дітей: влади, поступовості та діалогу. Батьки дізналися про можливі наслідки для родини  кожного з цих шляхів, сконструювали свій особистий  професійний шлях та дізналися про можливості його втілення. Тренінгова вправа «Де живуть мої почуття?»  сприяла  кращому розумінню потреб дитини. Учасники зробили висновок, що приймати  власну дитину – значить любити її не за те, що вона красива, розумна, здібна, помічниця та відмінниця, а просто так, за те що вона є ! Запрошені були вражені  інтерактивною грою «Недитячі заборони», яка дала змогу під іншим кутом  подивитись на проблему заохочень та покарань дітей. Керівник клубу надала  кожному учаснику  «Поради для батьків» , які ті пообіцяли  обов'язково застосовувати  у власних родинах. Наприкінці засідання відбулося жваве та цікаве обговорення. Всі присутні поділилися власними емоціями,  почуттями  та очікуваннями  щодо  наступних цікавих зустрічей.

Колектив Слов’янського міського центру зайнятості висловлює велику подяку Мельниковій Наталії Анатоліївні,  яка  гостинно зустріла учасників клубу «Свідомого батьківства» в своєму закладі  та зробила  його неповторним  та захоплюючим!