10.08.2018 | 16:46

Вікторія, яка нещодавно сама звернулася до служби зайнятості у пошуку роботи, сьогодні є власницею магазину гаманців та сумок у найкрупнішому торгівельному центрі Краматорська і вже власними силами створює робочі місця та працевлаштовує безробітних.

Після звільнення з роботи жінка звернулась до Краматорського міського центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. На семінарі «Як розпочати власну справу?» вона дізналась, що служба зайнятості дає стартовий капітал на започаткування власної справи.

Дівчина завжди мріяла про відкриття бізнесу, який дозволить приймати самостійні рішення та керувати власним часом. Для реалізації плану їй бракувало знань у сфері правових основ підприємницької діяльності та регулювання оподаткування малого бізнесу.

За направленням служби зайнятості Вікторія пройшла навчання за напрямком «Основи підприємницької діяльності», успішно склала і захистила  бізнес-план та відкрила у Краматорську магазин «Bag&Wallet» з продажу сумок і гаманців. «Сумки є незамінним аксесуаром, який доповнює образ жінок та чоловіків», - вважає власниця бізнесу.

Сьогодні мрія Вікторії стала реальністю. В її магазині можна придбати  якісні сумку і гаманець на будь-який смак. Вікторія привітна і комунікабельна людина, вона має чітку мету і знає, яким чином можна її досягти. Дівчина є успішною підприємницею, кількість клієнтів якої постійно зростає.

Наразі власниця магазину створила нове робоче місце та працевлаштувала одну людину. Підприємниця планує розширення бізнесу найближчим часом, вона  подала заявку для участі у грантовій програмі «Надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу» від Данської Ради у справах біженців.