21.06.2018 | 13:36

21 червня в Костянтинівському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Компенсація єдиного соціального внеску – один із інструментів підвищення рівня зайнятості населення» за участю соціальних партнерів та роботодавців.

Заступник директора Костянтинівського міського центру зайнятості Людмила Князева відмітила: «Компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для роботодавців – один із стимулів до розвитку бізнесу та створення нових робочих місць. Ця послуга служби зайнятості сприяє підвищенню платіжної дисципліни роботодавців, оскільки на неї можуть розраховувати лише ті, хто не має боргів зі сплати єдиного внеску».

Фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці регіону, новітніми можливостями обслуговування клієнтів та пріоритетними завданнями служби зайнятості в сфері надання якісних соціальних послуг населенню та роботодавцям.

Учасники заходу отримали інформацію про порядок виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску при створенні нових робочих місць, зокрема, при працевлаштуванні громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні зайнятості.

Наприкінці зустрічі були обговорені напрямки подальшого партнерства служби зайнятості і роботодавців у вирішенні питань скорочення безробіття та  стабілізації ситуації на сучасному ринку праці.