19.07.2018 | 10:39

18 липня 60 підлітків 14-16 років, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Сонячний», взяли участь у виїзній акції «Подорож у світ професій».

Спілкуючись з фахівцями Мангушського районного центру зайнятості, діти  отримали цікаву і пізнавальну інформацію про безмежний світ професій та слушні поради щодо майбутнього професійного самовизначення. З інтересом підлітки сприйняли інформацію  представника служби зайнятості Тетяни Терстуях про важливість професійного самовизначення, послуги служби зайнятості, професії, що користуються попитом на ринку праці.

Юним відпочивальникам прийшлось до вподоби тестування та можливість отримати індивідуальну консультацію і поради щодо професійного вибору та шляхів самореалізації. Цікаві дискусії та діалоги за участю вихователів та фахівців центру зайнятості допомогли молоді отримати відповіді.

Школярів Донеччини, які відпочивають влітку у оздоровчих таборах, очікують незабутні враження, нові друзі, цікаві тематичні інтелектуальні розваги, змагання та мандрівки, підготовлені педагогами-вихователями. Зокрема, їх чекають профорієнтаційні акції «Подорож у світ професій», які діти здійснюють разом зі спеціалістами служби зайнятості.