01.02.2019 | 10:31

31 січня в Слов’янському міському центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу із соціальними партнерами на тему «Використання Програми комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів ЗЗССО: її можливості та особливості використання».

Для обговорення питань, пов’язаних з можливостями самореалізації молоді на ринку праці, сприяння розвитку активності у вивченні світу професій, презентації себе, за «круглим столом» зібралися представники відділів освіти міста, району, об’єднаних територіальних громад, ГО «Наша допомога», Слов’янської МРВ філії Державної установи центр пробації в Донецькій області тощо.

Окрім висвітлення основних тенденцій сучасної профорієнтаційної роботи служби зайнятості у школі, відбулася презентація «Програми комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів ЗЗССО».

Учасники Круглого столу з цікавістю взяли участь в обговоренні запропонованих питань, домовились про спільну діяльність щодо  ефективної реалізації Програми.

Фахівці Слов’янського міського центру зайнятості анонсували впровадження в 2019 році адаптаційного проекту «Знайди себе». Запрошені ознайомились з його метою, обговорили коло існуючих проблем та Програму впровадження Проекту. Партнери досягли домовленості про співпрацю в реалізації адаптаційного проекту «Знайди себе», яку буде продовжено вже в лютому.