21.10.2019 | 15:18

18 жовтня в рамках роботи Адаптаційного проекту для молоді та підлітків з групи ризику  «Знайди себе» у «Слов’янському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей» фахівці Слов’янського центру зайнятості разом з представником БФ «Карітас» провели засідання «Бізнес-школи молодого підприємця «Profi»».

Тема чергового засідання - «Лідерство та активна життєва позиція молоді та підлітків групи ризику» була обрана не просто так. Мета спрямована на отримання дітьми сучасних знань в області бізнесу і фінансів, формування підприємливості та лідерства, навчання роботі в команді та ефективній взаємодії з іншими людьми. Для фахівців з профорієнтації дуже важливо, щоб дітлахи розуміли себе, свої інтереси та сильні сторони. У нагоді тим, хто потребує допомоги у вирішенні таких питань стала профорієнтаційна платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». 

На занятті учасники бізнес-школи дізналися сутність понять «підприємництво», «успіх», «лідер» та якими якостями він може володіти, з’ясували чи всі люди можуть бути лідерами та проаналізували, які лідерські якості вже сформовані у кожного з них. Творча та активна діяльність посприяла формуванню підприємливості та лідерства, навчання роботі в команді та ефективній взаємодії з іншими людьми. Всі  дітлахи по завершенні засідання дійшли висновку, що ніколи не пізно стати тим, ким ти мрієш.

Робота Адаптаційного проекту Слов’янського МЦЗ для молоді, та підлітків з групи ризику «Знайди себе» триває протягом року, тому фахівці з профорієнтації й надалі впроваджуватимуть різноманітні інтерактивні форми занять.