04.08.2022 | 14:47

Для оперативного вирішення питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб Маріупольський міський центр зайнятості вибудовує нові комунікаційні зв’язки з маріупольцями. Один з них – взаємодія з центрами підтримки переселенців «ЯМаріуполь», які відкриваються по всій країні і вже діють в 10 обласних центрах.

Сьогодні зустрічі шукачів роботи з фахівцями центру зайнятості були організовані у містах Київ та Кривий Ріг.

У київському хабі фахівцем центру зайнятості було з’ясовано потребу маріупольців у працевлаштуванні, надана інформація про вакансії, переваги взаємодії з центром зайнятості, а саме індивідуальний рекрутинговий підхід у напрямку вирішення питання зайнятості. Також клієнтам надані відповіді та консультації на чисельні запитання осіб, що шукають роботу, щодо застосування норм чинного законодавства з питань зайнятості під час дії воєнного стану.

У Кривому Розі фахівці Маріупольського міського центру зайнятості взяли участь в урочистому відкритті вже одинадцятого центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь». У цьому місті наразі мешкає 2,2 тис. маріупольців. Відвідувачів центру «ЯМаріуполь» проінформовано про сучасні можливості служби зайнятості, зручні дистанційні форми взаємодії з клієнтами, актуальні вакансії, у тому числі в інших містах України, зокрема з наданням житла. З керівництвом хабу обговорені можливості співпраці у напрямку сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб.

Особливу увагу під час зустрічей з переселенцями було приділено легалізації трудових відносин та перевагам офіційного працевлаштування.