15.09.2023 | 16:08

15 вересня фахівці Донецького обласного центру зайнятості провели загальнообласний ярмарок вакансій для внутрішньо переміщених осіб «Робота є – Ти потрібен!». До заходу долучились підприємства групи Метінвест, ДТЕК Енерго, ТОВ «Охоронний холдинг» та ТОВ «Корум - Дружківський машинобудівний завод», які презентували майже 350 актуальних пропозиції роботи.

«Найбільше вакансій роботодавці пропонують для кваліфікованих робітників з інструментом та працівників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин. Працедавці шукають досвідчених токарів, водіїв, трактористів, продавців, кухарів, швачок, слюсарів, електрогазозварників. Крім того, нестача кадрів спостерігається серед таких фахівців, як вчителі, лікарі, психологи, медичні сестри», - зазначили фахівці обласного центру зайнятості.

У онлайн-ярмарку взяли участь близько 500 внутрішньо переміщених осіб. Під час заходу вони дізнались про умови праці, графік роботи, рівень заробітної плати та соціальні гарантії, які надають роботодавці своїм працівникам. Також присутні мали можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками працедавців та отримати відповіді на свої запитання.

Багато хто з учасників заходу шукають роботу не лише за своїм фахом, а й готові оволодіти новою професією. Фахівці поінформували їх щодо можливостей удосконалення своєї професійної майстерності чи здобуття нової спеціальності у закладах професійно-технічної освіти або за допомогою ваучеру.

За результатами ярмарку було видано 180 направлень на працевлаштування.

Захід пройшов в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій.

Запис онлайн-ярмарку вакансій для внутрішньо переміщених осіб «Робота є – Ти потрібен!» можна подивитись за посиланням: https://youtu.be/xfSl_CHsjGY