оп
10.01.2019 | 15:42

Комп'ютерна техніка наразі перетворилась в одну з найважливіших складових життя людини. Використання та подальше впровадження комп’ютерних технологій вимагає все більшої кількості відповідних  професіоналів, які володіють умінням працювати на комп’ютерній техніці. Такі вміння і знання значно підвищують культуру праці, її продуктивність у багатьох сферах діяльності людини.

Професійні навички оператора комп’ютерного набору корисні у багатьох професіях. Вони потрібні в компаніях, де є необхідність обробки величезних об’ємів інформації та ведення масивних баз даних, по-перше, це  великі торгові мережі, call-центри та інші.

В ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» курси цільового призначення закінчила група за напрямом «Виконання робіт в операційній системі Windows», за професією «Оператор комп’ютерного набору».

Під керівництвом досвідчених викладачів слухачі вивчали предмети  «Програмне обслуговування комп’ютера», «Довідкова система Windows», «Антивірусні програми. Архіватори.», опановували практичні навички в роботі зі шрифтами у документі, збереженням та друком документів, створенням презентацій за допомогою програми Power Point.