01.02.2019 | 11:59

31 січня фахівці Волноваського районного центру зайнятості разом з керівником гуртка образотворчого мистецтва Дар’єю Тетерюк навідались до учнів Стрітенської школи з майстер-класом на тему: «Як заробляти на хобі?». У заході взяли участь 14 школярів.

Діти почули про тонкощі ведення власної справи, позитивні сторони самозайнятості,  дізнались, як перетворити власне хобі на успішний бізнес. Майстер-клас зі складання бізнес-проектів викликав жвавий інтерес, адже кожен підліток вже замислюється над майбутнім.

Художниця Д.Тетерюк продемонструвала зразки власних робіт. Фахівець з профорієнтації центру зайнятості Ірина Струкова розповіла учням про актуальні гранти для започаткування власної справи і навчання, послуги центру зайнятості, новітні форми роботи центру зайнятості (відеорезюме, онлайн-співбесіда), можливість проходження тестування на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа». Вона продемонструвала відеопрезентації навчальних закладів та анімаційні профорієнтаційні відеоролики, ознайомила дітей з типовими помилками при виборі професії.