01.08.2022 | 18:31

Сьогодні,1 серпня, фахівці Слов’янського міського центру зайнятості провели онлайн-ярмарок вакансій на платформі Zoom. Робітників для своїх підприємств шукали представники ПАТ «Полтавський турбомехінічний завод» та ТОВ «Джентерм Україна» для майже 60 вакантних посад.

Компанію запрошують на роботу фрезерувальників, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, верстатників широкого профілю, слюсарів з ремонту обладнання, операторів лінії тощо. Одним з багатьох  плюсів, яке виділили представники підприємств, –  надання безкоштовного житла та харчування. При цьому зарплату роботодавці пропонують від 15 тисяч гривень.

До заходу приєдналися понад 50 шукачів роботи. Вони мали змогу поставити питання представникам підприємств, більш детально дізнатися про умови праці. Дехто з шукачів роботи одразу обрав для себе відповідну вакансію. Після проведення заходу 6 громадян одразу підтвердили укладення з роботодавцями домовленостей про подальше працевлаштування після особистого їх спілкування з пошукачами роботи.

Подібні online-ярмарок є дієвим майданчиком для кар'єр безробітних та посприяє оперативному забезпеченню підприємства кадрами.