17.01.2019 | 16:58

Однією з найбільш ефективних форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями у питанні підбору претендентів на вакантні місця є проведення презентацій роботодавця та міні-ярмарків вакансій, бо такі заходи надають можливість роботодавцям безпосереднього спілкування з претендентами на роботу. За їх допомогою вдається в найкоротші терміни укомплектувати вакантні робочі місця кваліфікованими кадрами.

17 січня фахівці сектору рекрутингу Маріупольського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій за участю ТОВ «Фірма Азов Промремонт». Підприємство має потребу в підсобних робітниках, електрогазозварниках, слюсарях з ремонту та обслуговування, вантажопідіймальних кранів машин. Спеціалісти цих професій дуже затребувані на ринку праці, тому за допомогою роботодавець одразу звернувся до служби зайнятості.

Учасникам заходу розповіли про умови праці, розмір заробітної плати та соціальні гарантії. Шукачі роботи взяли активну участь в обговоренні питань працевлаштування. В центрі зайнятості були створені умови для зручного проведення співбесіди між претендентами на робочі місця та роботодавцем. На безпосереднє ознайомлення з робочим місцем та більш детальну співбесіду з керівництвом були направлені 2 шукача роботи.